O nas!


Przyrządzaniem zdrowych posiłków interesuję się od wielu lat, a od 2013 roku jestem autorką bloga http://www.kierunekzdrowie.com/ oraz prowadzę kanał na YouTube „kierunek zdrowie”. 

Wiele osób subskrybujących mój blog pyta o urządzenia z których korzystam do przygotowania potraw. Właśnie dlatego powstała firma Vivo Planet Corporation, w ofercie której znajdziecie wyłącznie sprawdzone sprzęty i akcesoria gospodarstwa domowego, których używam w swojej kuchni na co dzień.

Pierwszym z takich produktów jest Smart Organic Multicooker, bez którego nie wyobrażam już sobie mojej kuchni. Więcej informacji o nim znajdziecie na mojej stronie.

Na życzenie moich znajomych i czytelników dołączyłam do oferty VivoPlanet kremy do twarzy i ciała, które od kilku lat używam i naprawdę gorąco polecam. Sama je przygotowuję i wysyłam zawsze świeżo zrobione.

Wkrótce w e-sklepie Vivo Planet znajdziecie więcej produktów. Moim celem jest stworzenie propozycji wyłącznie solidnego i przydatnego w każdym domu sprzętu, który ułatwi przygotowanie smacznych i zdrowych potraw oraz zdrowych produktów i kosmetyków, które będą służyć Waszemu zdrowiu na co dzień.

Pozdrawiam serdecznie,

Sylwia

www.kierunekzdrowie.com