Strona główna / Home page


 

Kochani, oddaję w Wasze ręce moją najnowszą książkę "Dieta ketogeniczna dla ZDROWIA". Jest to eBook nie tylko dla osób jedzących ketogenicznie i niskowęglowodanowo, ale dla każdego, kto lubi jeść zdrowe, pełnowartościowe posiłki.

W mojej książce znajdziecie przepisy na każdy dzień - od jajek czy placuszków na śniadanie, przez czekoladę z gorącym kakao lub kremem z awokado na deser do zupy paprykowej z sałatką lub pieczonego kalafiora z pesto na kolację.

Przepisy te tworzyłam z myślą o osobach, które nie jedzą mięsa, a chciałaby jeść ketogenicznie, a także o tych, którzy mięso jedzą i chcą je ograniczyć lub po prostu urozmaicić swoje posiłki dodatkami wegetariańskimi. W wielu przepisach możecie zastąpić białko i zamiast jajek zjeść kawałek ryby lub krewetki. Wszystko zależy od Waszych indywidualnych upodobań:-) Wszystkie przepisy w eBooku są bezmięsne.

Na początku książki znajdziecie podstawowe informacje o diecie ketogenicznej i ketozie. Dowiecie się jakie są najlepsze warzywa, owoce, tłuszcze i słodziki na diecie ketogenicznej. Jakie produkty warto mieć w kuchni, czym można zastąpić masło lub olej kokosowy... 

W kolejnej części podzielę się moimi ulubionymi przepisami, które tworzą 4 rozdziały:

  • keto śniadania i obiady 
  • keto przystawki i sałatki 
  • keto desery i słodycze 
  • keto napoje i dodatki 

 

Więcej o książce dowiesz się TUTAJ.

 

 

 

Zdrowo – właściwości gliny ZishaTM

Złoża organicznej gliny ZishaTM powstawały przez tysiące lat w wyniku gromadzenia się minerałów spływających z krystalicznie czystych gór. To właśnie z gliny ZishaTM zbudowany jest wewnątrz Smart Organic Multicooker. Powierzchnie, których dotyka przyrządzana potrawa nie są pokryte żadnymi chemicznymi powłokami; kontener wewnętrzny nie jest lakierowany, ponieważ właściwości gliny ZishaTM sprawiają, że potrawa nie przywiera do powierzchni bez potrzeby użycia niebezpiecznych dla zdrowia powłok chemicznych. Badania laboratoryjne Gliny ZishaTM nie wykazły zawartości szkodliwych dla zdrowia ołowiu i aluminium, które występują w innych na co dzień używanych garnkach.

Zdrowo – proces gotowania

Smart Organic Multicooker łączy w sobie tysiąclecia tradycyjnego gotowania z nowoczesną elektroniką! Ciepło dostarczane jest ze wszystkich stron jednocześnie, a temperatura monitorowana jest elektronicznie. Pozwala to na równomierne ogrzewanie przygotowywanego posiłku we właściwej temperaturze, zachowanie jego wartości odżywczych i wyśmienity smak oraz konsystencję. Podwójna pokrywa spowalnia uwalnianie się pary dzięki czemu Smart Organic Multicooker zatrzymuje witaminy, enzymy oraz naturalne soki i inne wartości odżywcze zawarte w przygotowywanej potrawie. Wewnątrz wytwarza się też mikro-ciśnienie, dzięki czemu konsystencja potrawy staje się delikatna, a jej smak jest niepowtarzalny. Posiłek przyrządzony w ten sposób jest nie tylko bardziej wartościowy, ale też smaczniejszy – potrawy zachowują bardziej intensywną pełnię smaku.
Przeczytaj więcej o urządzeniu: MULTICOOKER OPIS
Zobacz jak korzystając z Multicooker'a przygotować zdrowe i smaczne śniadanie w 4 minuty. Dowiedz się jak Multicooker pomoże Ci stworzyć inne potrawy o niepowtarzalnym smaku: PRZEPISY
Wybierz Multicooker najbardziej odpowiedni dla siebie:  SKLEP
Chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj Q&A, czyli: PYTANIA I ODPOWIEDZI