POST / GŁODÓWKA 5-dniowy program oczyszczający

Zapraszam do udziału w 5-dniowym programie oczyszczającym - POST / Głodówka - wiosna 2022.

Jest to program postu na wodzie lub płynach z wyjściem do diety ketogenicznej.

Niezależnie od tego jak się odżywiasz na co dzień, w czasie postu Twój organizm będzie wytwarzał ciała ketonowe i z nich czerpał energię. Jeśli wychodząc z postu / głodówki będziesz jeść według zasad diety ketogenicznej, efekt głodówki możesz wydłużyć o kolejne dni, ale już nie głodując i jedząc smacznie, zdrowo i do syta.

* Jak to zrobić i jak efektywnie utrzymać wszystkie korzyści zdrowotne postu, dowiesz się na prywatnej, zamkniętej grupie na Facebook'u, gdzie będziemy mieć stały kontakt.

* Na 2 spotkaniach LIVE porozmawiamy o różnych rodzajach postów, o wpływie głodówek na zdrowie i długowieczność, o odpowiednim przygotowaniu i wyjściu z postu.

* Dwa dni przed rozpoczęciem postu dostaniesz eBook'a z 21 przepisami, które pozwolą Ci zdrowo wyjść z postu i dłużej utrzymać stan ketozy. 

* Codziennie na grupie będziesz mieć motywację i wsparcie, by post był o wiele lżejszy i szybciej minął… Osoby, które robiły już ze mną takie posty opowiadały, że bardzo im to wsparcie pomogło by wytrwać i osiągnąć swój cel bez większego problemu podczas gdy same wcześniej nie dawały rady.

Koniec marca jest najlepszym czasem w roku na oczyszczanie organizmu! Warto wykorzystać ten  okres by zadbać o swoje zdrowie i formę na lato

PLAN POSTU:

1. Po zakupie programu dołączysz do prywatnej grupy na Facebooku, która będzie już aktywnie działać 2-3 dni przez rozpoczęciem postu.

2. Dostaniesz ode mnie video z instrukcjami jak najlepiej się przygotować, by post był w miarę możliwości lekki i przyjemny:-) 

3. 23 marca otrzymasz ode mnie eBook'a z przepisami, które przydadzą Ci się przy wychodzeniu z postu, a także dzień przed postem.

4. Zaczynamy w piątek 25 marca 3-dniowym postem płynnym. Idealny będzie post na wodzie. Dla osób, które nie mogą lub nie chcą być  na samej wodzie będą dostępne inne opcje, które opiszę w załączonym ebooku.  

5. W piątek 25 marca spotkamy się na pierwszym LIVE, który odbędzie się w godzinach popołudniowych czasu polskiego i potrwa ok. 1-1.5h

6. 27 marca będzie kolejny LIVE i przygotowanie do wyjścia z postu. Osoby, które będą chciały zostać dłużej na poście płynnym / głodówce mogą to oczywiście dostosować do własnych potrzeb.

7. Przez kolejne dni będziesz się odżywiać potrawami z ebook'a, a w grupie znajdziesz wsparcie i możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi uczestnikami postu. 

Program ten stworzyłam na specjalną prośbę osób, które potrzebują wsparcia w czasie postów. Wiem, że o wiele łatwiej jest wytrwać i szybciej mija czas, gdy robi się je w grupie.

Nie tylko ja, ale każdy uczestnik będzie miał możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami lub wątpliwościami, wstawianiem własnych postów, zdjęć lub linków. 

Serdecznie zapraszam i polecam dołączenie do programu POST / Głodówka - wiosna 2022.

Liczba miejsc jest ograniczona. Program możesz kupić TUTAJ